O SPOLEČNOSTI   |   KOOPERACE   |   SERVIS   |   KONTAKT 

Autojeřáby - kleště pro kameny

KM 332

Svěrací kleště na stohování kamene

Konstrukčně propracované svěrací kleště na stohování kamene KM 332 se vyznačují širokým spektrem použití pro paletované i nepaletované stavební materiály. Paralelně se otevírající a zavírající ramena jsou ovládána hydraulicky. Šířky rozevření od 400 mm do 1400 mm umožňují bezproblémové nakládání jednotlivých betonových dílů, obrubníky počínaje až ke kompletním paletám cihel!

Hydraulické válce jsou uložené jako chráněné mezi rameny drapáku, která se otvírají paralelně. Sférické centrální ložisko válců a zabudovaná nádoba na mazivo garantují dlouhou dobu životnosti!

Díky volbě mezi pevné (KM 332) nebo nastavitelné hloubce (KM 332V) jsou svěrací kleště na stohování kamene velmi variabilní. Kromě toho jsou dále nabízeny za příplatek variabilní přítlačné šířky až 1800 mm a přítlačné lišty.

Synchronizace ramen drapáků se provádí oběma hydraulickými válci, které jsou vzájemně spojené diferenciálním řazením. Jejich poloha zajišťuje optimální ochranu válců!

Zabudovaný přetlakový ventil hydrauliky funguje jako ochrana proti přetížení a ventil zpětného rázu jako ochrana proti nekontrolovaném otevření svěracích kleští, což umožňuje bezpečný chod.

Doporučené rotační motory:

KM 04 F

KM 04 S

Změny v důsledku dalšího vývoje vyhrazeny!


dokumenty:
    -   KM_332_KM_333_ger.pdf
    -   KM_332_KM_333_eng.pdf
copyright © ZEOLITEN s.r.o. - příslušenství pro stavební stroje admin