O SPOLEČNOSTI   |   KOOPERACE   |   SERVIS   |   KONTAKT 

Autojeřáby - polypové drapáky

KM 650 klein

Vícečelisťový drapák o obsahu 120 - 240 litrů     

„KM 650 klein“ je robustní vícečelisťový drapák, který v sobě spojuje řadu technických výhod. Je kompaktní, vyznačuje se dlouhou životností a mnohostrannou použitelností a konstrukční variabilitou: je možno vybrat si z provedení se 4 nebo 5 rameny, s plnou nebo dělenou čelistí nebo čelistmi uzavírajícími se směrem do špičky – konstrukce se volí podle druhu použití.

Hydraulické válce jsou uloženy optimálně chráněné v ramenech popř. na ramenech. Tím nedochází ani při plném zatížení k poškození nákladu. Ochrana ojnice poskytuje dodatečnou ochranu pro hydraulický válec.

Ochrana rozdělovače oleje a hydraulických rozvodů je zajištěna jejich zabudováním ve střední částí. Čelisti odolné proti opotřebení o tvrdosti podle Brinella v hodnotě 400 HB jsou extrémně robustní a jsou opatřeny dorazy pro obě koncové polohy ramen drapáku.

Oko na prostředním kusu slouží nejen jako další doraz, ale i k zajištění drapáku při transportu na ramenu jeřábu. Robustní ložiska se snadnou údržbou jsou jednoduché na servis.

Doporučené rotační motory:

KM 04 F

KM OAS

Změny v důsledku dalšího vývoje vyhrazeny!


dokumenty:
    -   KM_605_eng.pdf
    -   KM_605_ger.pdf
copyright © ZEOLITEN s.r.o. - příslušenství pro stavební stroje admin