O SPOLEČNOSTI   |   KOOPERACE   |   SERVIS   |   KONTAKT 

Stavební stroje - HPX náhon

HPX drive

Revoluční koncepce pohonů HPX drive od firmy KINSHOFER představuje novou generaci  v manipulační technice! Bezúdržbovost a životnost vyšší o 50% než je životnost běžných poháněcích jednotek – to jsou jen dva z celé řady aspektů pohonů HPXdrive, za které tento výrobek dokonce získal v roce 2003 cenu „If-Silver Award" v disciplíně konstrukce průmyslových výrobků.

HPXdrive je zcela bezúdržbový produkt, jelikož všechny pohyblivé díly jsou uloženy v olejové lázni. Mazací místa patří již minulosti, protože zde již nejsou žádné čepy válců ani čelistí. Kromě toho je během celého procesu manipulace zajištěno konstantní působení velké uzavírací síly.

Jednoduchá výměna čelistí je dalším ze znaků extrémně hospodárného provozu přístroje. Během několika málo minut je tak možno měnit způsob manipulace. Integrované tlakové redukční ventily zajišťují bezpečnost při práci.

Díky kompaktní konstrukci se dosahuje malé montážní výšky, žádné díly nepřečnívají, protože odpadají jak válce, tak i krátké hadicové spoje – u verze motoru s hřídelí zakončenou přírubou je motor umístěn přímo na pohonu. Tím je přístroj málo náchylný na poškození.

Změny v důsledku dalšího vývoje vyhrazeny!


dokumenty:
    -   hpxdrive_standard_xfa_dt.pdf
    -   hpxdrive_heavyduty_xfa_eng.pdf
    -   hpxdrive_standard_xfa_eng.pdf
    -   hpxdrive_heavyduty_xfa_dt.pdf
copyright © ZEOLITEN s.r.o. - příslušenství pro stavební stroje admin