O SPOLEČNOSTI   |   KOOPERACE   |   SERVIS   |   KONTAKT 

Stroje pro zemědělství - Diskové brány (i mulčovací)

Diskové brány jsou efektivním nářadím pro zpracování půdy po sklizni i před setím. Vyznačují se především nízkými provozními náklady a schopností zvládnout i nejtěžší půdní podmínky.

Diskový podmítač DBx

DBx je nářadím pro farmáře, kteří kladou vysoké nároky na výkon a kvalitu práce. Zaujme robustním, konstrukčně jednoduchým rámem s dvojitými pracovními sekcemi v uspořádání "x".

Zvolená koncepce vyniká nenáročností na obsluhu při skládání do transportní polohy a rozkládání do pracovní polohy a rovněž při seřizování pracovních funkcí, zejména úhlu záběhu sekcí a regulace pracovní hloubky.

Z uživatelského hlediska je důležitý:

  • vysoký rovnací účinek nářadí, který je u verzí DBxS a DBxT možno zvýšit hydraulickým zamčením sekcí do jedné pracovní roviny
  • vysoká hmotnost stroje v přepočtu na jeden disk, kterou možno ještě zvýšit vodní náplní základních nosníků, zajišťuje účinnost nářadí i v podmínkách, kdy neobstojí radličkové podmítače.

Mulčovací - krátké diskové brány jsou univerzálním nářadím pro posklizňové a předseťové zpracování půdy. Modely DBMx a DBMxT vynikají vysokou spolehlivostí při minimálních provozních nákladech. Současně jsou jednoduché a nenáročné na seřízení. Výběrem vhodné výbavy a doplňků, zejména opěrného a drobícího válce zajišťují v jedné operaci žádoucího agrotechnického výsledku.

V nabídce je velmi široký sortiment strojů podle pracovních záběrů od 2,5-12 m a s variantní nabídkou širokého sortimentu opěrných a drobících válců. Verze UP je možno navíc doplnit tříbodovým závěsem a agregovat se secím strojem, případně dalším drobícím válcem, nebo jiným doplňkem.

Dostatečné nadimenzování všech exponovaných míst a vysoká kvalita dílenského zpracování jsou zárukou provozní spolehlivosti i v těžkých podmínkách.

copyright © COOLEXPERT s.r.o. - příslušenství pro stavební stroje admin